Recenze: Melissa Marr - Nebezpečně krásný

27. června 2015 v 14:53 | Kamo |  Recenze

Název: Nebezpečně krásný
Originální název: Wicked Lovely
Autor(ka): Melissa Marr
Počet stran: 328
Nakladatelství: Mladá fronta
Rok vydání: 2012
Žánr: dívčí román

Hodnocení obálky: 4/5


Anotace:

Málokdo z obyvatel Huntsdalu tuší, že existuje ještě jiný svět, svět elfů a víl. Svět plný tajemství a nebezpečí, který je smrtelníkům zapovězený. Aislinn vidí víly od narození, ale nikdy netušila, že ve světě éterických bytostí, před nimiž celý život utíká, bude muset sehrát zásadní roli. Vše se pro ni změní v okamžiku, kdy se setká s Keenanem, letním králem. Ten v ní spatří svou královnu, kterou marně hledá již tisíc let. S její pomocí má zachránit svět letních elfů i lidí před zlovůlí kruté zimní královny. Najde v sobě Aislinn dostatek odvahy, aby podstoupila osudovou zkoušku? Bude ochotná riskovat vlastní život, aby pomohla nebezpečně krásnému elfovi, kterého ani nezná?

O autorce:

Melissa Marr (narozena 25.července 1972) je americká spisovatelka young-adult/urban fantasy.Dříve učila anglický jazyk na univerzitě. V současné době žije ve Virginii. Její první román byl vydán v roce 2007.Konečné slovo:


Moc se mi líbí námět knížky. Elfové a víly, to se podle mě už teď moc v knížkách nevyskytuje. Začátek byl super, dozvídáte se přece o zcela novém světě víl, které nejsou hodné, spíš zlomyslné až zlé. Aislinnin vztah k Sethovi a Keenenovi se přizozeně stane největší neznámou. Koho si vybere? Jinak to bylo docela předvídatelné a to nemám u knih ráda. Závěrečný boj - nebyl boj. Bylo vše moc jednoduché. Jinak celkově zajímavý příběh, knížka má něco do sebe.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama